top of page

Lamine Parke Sistre Cila da İnanılmaz Fiyatlar

Ahşap parke gibi muazzam kaliteli ve ömürlük olan lamine parkeler ayrıca sistre ve cila yapılması ile de avantajını koruyor . Fakat dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var örneğin lamine parke sistre cila yapılırken hangi makine kullanılmalı veya üzerine ne tür cilalar sürülmeli ? İşte, çarpıcı bilgilerle dolu bir yazı…

Son zamanlarda artan fiyatların etkisi ile artık her şey daha değerli hale geldi. Bunlardan birisi de lamine parke oldu. Özellikle saha sonra sistre cila yapılması ile uzun ömürlülüğünü koruyan bu parkeler, görüntüsü ile de çoğunluğun tercihi peki bu kadar pahalı ürünlerin değerini nasıl koruyabilirsiniz ?


Lamine Parke Tercihi


Lamine parke alırken özellikle tek plank olmasına ve üst katmanın kalınlığına dikkat etmelisiniz. Bazı firmalar maliyetten kaçmak için çok ince bir üst katman sunarlar bu da sizin daha sonra lamine parke sistre cila yaptırmak istediğiniz de başınızı ağrıtır, sistre cila yapılamayacağı için paranızın çöpe gitmesine sebep olur. O nedenle en az 2 sistre cila hakkı olacak kadar kalın bir üst yüzey tercih etmelisiniz.


Lamine Parke Sistre Cila Ustası Seçimi


Her makine ile lamine parke sistre cilası yapılmaz. O nedenle profesyonel çalışan ve Lamine için özel üretilmiş Alman makinelere sahip firmalar ya da ustalar tercih etmelisiniz. Bu makineler lamine parkenin sistre cila hakkından fazla yemez ve bu sayede saha sonra eskiyen parkenizi tekrar sistre ve cila yaptırarak yeniletebilirsiniz. Biz Ladiksan Parke olarak Alman malı Lögler makineler ile çalışıyoruz, bu sayede lamine parkenizi uzun seneler kullanmanızı sağlıyoruz.


Lamine Parke Sistre Cila Fiyatları


Lamine parkelerinize yerli veya avrupa cila kesinlikle önermiyoruz. Su bazlı cila uygulaması hem parkenize değer katar hem de sağlıklıdır, kokusuzdur ve uzun kullanım sağlar. Lamine parkenizin daha doğal görünmesini de amaçlamaktadır. Bu doğrultuda lamine parke sistre cila fiyatı metrekaresi 80₺ su bazlı orijinal malzeme ile yapılmaktadır. Daha detaylı ve güncel fiyat için bizi arayabilirsiniz.


05448401808


Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page