top of page

HAKKIMIZDA

Sadece ağaç parke sektörün de yer almamızda dolayı, yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile siz değerli müşterilerimize kaliteli sistre cila ustalığı hizmeti sunmaktayız. Ladiksan Parke çatısı altında her türlü ağaç parke ( masif parke ), rabıta, lamine, bambu, sapelli, deck gibi parkelerin temin edilmesinde, montajında ve tamirinde yer almaktayız. İşimizi baştan savma değil, özenerek ve tamamen müşteri memnuniyeti gözeterek yapmaktayız. Bu yüzden işlerimiz garantilidir.

Sistre Cila Ustası İstanbul

Sizler de yaşadığınız zeminleri yenilemek istiyorsanız veya yeni bir arayış içerisinde iseniz, ayaklarınızın doğal ahşapta gezinmesi için bizimle irtibata geçebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Üstelik sistre cila için ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Online randevu oluşturarak hiçbir ücret vermeden, sistre cila ustasının zemin etüdü yapmasına izin verebilirsiniz.

Sistre cila ustası İstanbul Bahçelievler bölgesinde olup, tüm İstanbul’a hizmet vermektedir. Sadece sistre cila hizmeti değil, masif parke tamiri, parke süpürgeliği değişimi hizmeti, sadece parke cila hizmeti veya masif parke satışı hizmetleri de sunmaktayız.

Firma olarak en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetidir. Ladiksan olarak bir çok işe imza attık ve yeni işler de yer almaya devam ediyoruz. Her çalıştığımız müşteri olumlu puan vermiş bizlere memnuniyetini sunmuştur. Sistrecilausta.com olarak şeffafız ve işten memnun kalmaz iseniz her türlü şikayet platformlarından firmamız hakkında görüşlerinizi bildirebilirsiniz. İşimize duyduğumuz güven ile tüm sistre cila hizmetlerinde garanti vermekte ve işimize yenilik katma çabasındayız. Tüm iç mekan ağaç işlerinde, hizmete talibiz.

Ladiksan Parke Profesyonel Ahşap Hizmetleri

IMG_5587.JPG
bottom of page