top of page

SİSTRE CİLA USTASINDAN UYGULAMA

Kararmış, çürümüş eskiyen ağaç parkelerinize tamir uygulaması, sistre cila uygulaması ve diğer zemin çözümleri için buradayız.

sistre cila nasıl yapılır

Zemin Analizi

Ücretsiz keşif randevusu alan müşterinin verdiği adrese gidilir. İşin yapılacağı alan yüzeyi ölçülür, tamir görecek parkeler ve süpürgelikler izah edilir. Ufak parke tamiri ve süpürgelik değişimleri için ücret talep edilmez. Süpürgeliklerin değişimi veya parkenin boyanması istenirse bilgi verilir ve zemin analizi sonuçlanır, müşteri bilgilendirilir.

Cila Aşaması

Kullandığınız ağaç parkenin ömrünü ve görünümünü kullanmak istediğiniz cila belirler. Aşınmalara karşı dirençli olması ve uzun yıllar eskimemesi için kaliteli bir cila seçimi çok önemlidir. İş durumuna göre 2 veya 3 kat cila uygulaması yapılır. Cila seçimi müşteriye bırakılsa da bilgilendirme tarafımızdan sağlanır.

İşe Hazırlık

Zemin analizi sonucu müşteri ile sistre cila işi için anlaşma sağlanması halinde, uygulama için gerekli malzemeler temin edilir. Sistre cila ustası gerekli iş güvenliği için önlemlerini alır, eşya durumu gözden geçirilir. Tozsuz sistre cila makinesinin ayarları yapılır ve sistre cila işleminde kullanılacak cilanın markasına karar verilir. Hazırlıklar tamamlanır.

İşe Başı

Alman menşei Hummel Lögler sistre cila makinesi ile iş başı yapılır. Zeminde ki parkenin durumuna göre ortalama 3 kat zımpara ile zemin kötü görüntüden arındırılır. Makinenin ulaşmadığı kenarlar da yine tozsuz kenar alma motoru ile temizlenir. Süpürgelikler zımparalanır ve ince zımpara ile zemin cila yapılmaya uygun hale getirilir.

İş Teslimi

Anlaşması sağlanan iş, müşterinin beğenisine sunulmadan önce son kez gözden geçirilir, eksiklikler var ise kusurlar giderilir. İş öncesi ve iş sonu detaylar müşteriye arz edilir ve yapılan iş müşteriye teslim edilir. Sistre cila ustası olarak sistre cila işlemlerine ve kullanılan cilanın kalitesine göre garanti sunmaktayız.

Alman Lögler Makineler İle Tozsuz Sistre Cila Uygulaması Hizmeti

İstanbul geneli tüm bölgelere sistre cila uygulaması hizmeti sunuyoruz. Üstelik Alman marka lögler sistre cila makineleri ile sağlıklı ve su bazlı cila ile kokusuz işlemler sağlıyoruz. Ahşap parke ebatları ne olursa olsun veya parke çeşidiniz bambu, lamine, masif, merbau, sapelli fark etmez tüm ahşap yüzeylerde iz bırakmadan, tozsuz, mükemmel işçilik ile hizmet sunmaktayız. Ahşabın doğallığına asla zarar vermeden, böceklenmelere karşı korunaklı, çevre dostu, sağlıklı ve kokusuz cila işlemi için sistre cila ustası yeter. En kaliteli marklar ile çalışmaktayız ve tamamen müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

Lamine parke renklendirme veya ağaç parke boyama hizmeti de sunmaktayız. Ahşabınız eskisi gibi görünmeyecek? Yeni ve parlayan zeminler için bizimle irtibata geçin.

TOZSUZ SİSTRE CİLA UYGULAMASI

Lögler Trio sistre makinesi en son aşamada kullanılan, yükşek vakum özelliği sayesinde hiç toz çıkartmayan son teknoloji makinelerden biridir, kaba zımparanın ardından yapılan ince zımpara işlemi için son katta uygulanır.Parkenin son şekillendirme aşamasında kullanılan bu makine olmazsa olmazdır.Eşyalı ortmlarda bile kullanıldığı belli olmaz, kesinlikle toz çıkarmaz dert yaratmaz.

Lögler kenar alma makinesi, diğer makinelere oranla küçük olmasına karşın en önemli rolü üstlenmektedir.Tozsuz işlem için gerekli 3 makineden biri olan kenar alma ile , büyük makinelerin giremediği ulaşamadığı alanlar bu makine ile temizlenir.

Kenar ve köşe temizliği, parke sistre uygulaması esnasında en çok toz çıkaran aşamadır.İşte bu makine toz olayını en minimuma indirir ve eşyalı ortamlarda bile rahatsızlık vermeden, uygulanır.Sistemlerimiz en son sistemdir, her türlü makine mevcuttur ve yılların hizmet anlayışı ile işimizi en iyi şekilde yapmaktan onur duymaktayız.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

ARNAVUTKÖY SİSTRE CİLA USTASI ATAŞEHİR PARKE SİSTRE CİLA FİYAT AVCILAR SU BAZLI CİLA USTASI BAĞCILAR PARKE EŞİK ÇITASI BAHÇELİEVLER PARKE SİSTRE USTASI ARIYORUM BAKIRKÖY SÜPÜRGELİK YAPIMI BAŞAKŞEHİR SÜPÜRGELİKLER NASIL DEĞİŞİR BAYRAMPAŞA PARKE SİSTRE YAPTIRMAK İSTİYORUM BEŞİKTAŞ LAKE SÜPÜRGELİK BEYKOZ PARKE SÜPÜRGELİĞİ BEYLİKDÜZÜ PARKE TAMİR USTASI BEYOĞLU SİSTRE CİLA USTA BÜYÜKÇEKMECE TOZSUZ SİSTRE CİLA UYGULAMASI ÇATALCA SİSTRE CİLA FİYATLARI ÇEKMEKÖY CİLA UYGULAMASI ESENLER EVDE SİSTRE CİLA NASIL YAPILIR ESENYURT PARKE PARLATMA EYÜP TOZSUZ SİSTRE CİLALAMA FATİH SİSTRE CİLA USTASI ARANIYOR GAZİOSMANPAŞA PARKE USTASI GÜNGÖREN TOZSUZ SİSTRE CİLACI KADIKÖY SİSTRE CİLA KAĞITHANE SU GEÇİRMEYEN PARKE KARTAL PARKE USTASI ARIYORUM KÜÇÜKÇEKMECE PARKE USTASI ARAYANLAR MALTEPE PARKE DÖŞEME USTASI PENDİK PARKE SİSTRE CİLA USTASI SANCAKTEPE PARKECİLER SARIYER MASİF PARKE USTASI SİLİVRİ SiSTRE CİLALAMA USTASI SULTANBEYLİ SUDAN ETKİLENMEYEN PARKE SULTANGAZİ MONTAJ DAHİL PARKE FİYATLARI ŞİŞLİ MASİF PARKE USTASI ARAYANLAR TUZLA AHŞAP MERDİVEN USTASI ÜMRANİYE MASİF PARKE ÇİZİK TAMİRİ ÜSKÜDAR MASİF PARKE NASIL TAMİR EDİLİR ZEYTİNBURNU SİSTRE CİLA NASIL YAPILIR İSTANBUL MASİF PARKE UYGULAMA İSTANBUL TOZSUZ SİSTRE CİLA İSTANBUL PARKE USTASI​ İSTANBUL PARKECİLER

bottom of page