top of page

HİZMETLERİMİZ

Sistre Cila Ustası olarak müşterilerimizin tüm ahşap parke ihtiyaçlarına çözüm için buradayız. Bu amaçla tozsuz sistre cila ve parke renklendirme hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

tozsuz sistre cila makinesi

Tozsuz Parke Sistre Cila İşleri

 

İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Firma olarak önce kalite ve sağlık felsefesini benimsemekte ve bu kapsamda sistre işlemi esnasında toz çıkarmayan Lögler marka Alman makineler ile çalışmaktayız.Trio makine ile hem toz derdine son veriyor hem de daha kaliteli işlere imza atmaktan gurur duyuyoruz. Tozsuz sistre cilada yeni dönem, kokusuz cila ile sağlıklı işlere imza atıyoruz. Profosyenel sistre cila ustası arıyor iseniz hemen bizi arayın, su bazlı cila deneyimi yanı sıra tozsuz dertsiz sistre cila işlemi ile en kısa sürede yepyeni parkelerinize kavuşun.

masif ağaç parke renklendirme

Masif Parke Parke Renklendirme İşleri

 

Ahşap parkelerinizin tozsuz sistre makineleri ile temizlenmesinin ardından isteğe bağlı boyama işlemi yapılmaktadır. Ladiksan Parke olarak biz su bazlı ahşap parke boyalarını tercih etmekteyiz. Kokusuz ve sağlıklı olmasının yanı sıra kısa zamanda kuruma özelliği ile de su bazlı ahşap renklendirici tavsiye etmekteyiz. Parke renklendirme öncesi zemin titizlikle temizlenir ve saten dokulu rulo ile boya zemine uygulanır.Renk ayarlamasının titizlikle yapılması sağlanır. Ahşabın dokusuna zarar vermeyen su bazlı renklendiriciler ahşabın doğal görüntüsünü de belirginleştirir.

bottom of page