top of page

TOZSUZ SİSTRE CİLA HİZMETİ

PROFESYONEL TOZSUZ SİSTRE CİLA UYGULAMASI İLE KALİTEYİ YAKALAYIN!

tozsuz sistre cila makinesi
hummel lögler sistre cila

Neden Sistre Cila Yaptırmalısınız ?

Zaman içerisinde ahşap parkeler üzerinde çizikler, yıpranmalar ve kararmalar meydana gelebilir. Bunun başlıca nedenlerinden birisi bol su ile yapılan temizlik, nem ve rutubetten kaynaklı oluşan sıkıntılar, parke yüzeyinde ki cilayı zedeleyecek kadar sert cisimlerin parkeyi çizmesi ve güneşin zararlı ışınlarının parkeye etki etmesidir. Böyle durumlarda sistre cila vazgeçilmez bir hal alır. Kaliteli makineler ve profesyonel sistre cila ustası ile, parke cila işlemi parkenizin görüntüsünü mükemmelleştirir ve ömrünü uzatır. Biz firma olarak Lögler marka makineler ile tozsuz sistre cila uygulaması sunmaktayız.

su bazlı cila

Hangi Cilayı Tercih Etmelisiniz ?

​Parkenizin cinsi fark etmeksizin bizim önerdiğimiz cilalar su bazlı ithal cilalardır. Su bazlı cila hem parke koruyucu özelliği taşır, hem de çevre dostudur. Ayrıca çabuk kuruması da işin erken bitmesine ve yaşamınızı aksatmadan devam etmenize olanak sağlar. Firma olarak tüm cila çeşitleri ile ilgili müşteriyi bilgilendirir ve fiyatlandırmasını konuşuruz. Seçenekler dahilinde karar kılınan cila ile mükemmel sonuçlar çıkacaktır.

Tozsuz Sistre Cila Makinesi İle Uygulama

Hummel : Parke yüzeyinde ki eskimiş cilanın kazınması, derin çiziklerin ve lekelerin yok edilmesi için, Trio makinesine zemin hazırlayan ve tozsuz sistre cila uygulamasının vazgeçilmezi olan sistre makinesi markasıdır. Sistre cila aşamasının ilki Hummel ile yapılmaktadır. İlk aşama 40 kum kalın zımpara ile yapılmakta ve eski tip motorlarda en çok tozun çıkması bu aşamada kaynaklanmaktadır. Oysa Hummel ile tozsuz sistre artık mümkün.

Kenar Alma : Trio için zemin hazırlanmasına yardımcı diğer tozsuz makine , Hummel’in ulaşamadığı yerlere ulaşan kenar alma makinesidir. Yine tozsuz şekilde kenarda kalan yerler kot farkı olmaksızın sistre cila ustası tarafında işlem görür.

Trio : Tozsuz sistre cila uygulaması için son aşama da Trio kullanılır. Bu aşama parkenin son görünümünü hazırlar ve yüzeyi pürüzsüz hale getirir.

Uygulama için önemli olan ayrıntılardan birisi de saydığımız bu makinelerin yeni ve bakımlı olmasıdır. Bu sayede parke yüzeyi daha sağlıklı şekilde sistre işleminden geçmiş ve tozun da o derece yok edilmesi sağlanmış olur. Eşyalı dairelerde sistre cila işlemi yine tozsuz şekilde yapılabilir.

Profesyonel sistre cila ustası ile ekipmanların kalitesi birleştiğinde müşteri memnuniyeti kaçınılmaz olacaktır. Firma olarak deneyimli ustalar ve bakımlı yeni sistre cila makineleri ile çalışmaktayız.

bottom of page