top of page

Sistre Cila Fiyatları

Sistre cila ahşap parkelere uygulanan özel bir sistemdir. Bu sisteme kimileri cilalama ya da vernik atma diyebilir. Tozsuz sistre cila işlemleri her türlü ağaç parkeye uygulanabilir. Peki neden sistre cilaya ihtiyaç vardır? Günümüzde laminat parke kabul görse de eskilerden beri ağaç parke her zaman avantajını korumaktadır. Günümüzde bir çok ev ve işyeri, ofis, villa hatta havuz kenarlarında halen ağaç parke kullanılmaktadır. Ağaç zaman geçtikçe yüzeyi eskiyen, çizilen bir üründür ve bu eskime sadece yüzeyseldir. Ağaç pafrke üzerinde ki yıpranmaların giderilerek yenilenmesi için sistre cilalama uygulanması önem arz eder. Bunun yanı sıra ağaç merdiven cila işleri de tarafımızdan yapılmaktadır. Ağaç parke kaplı merdivenler de zamanla yıpranır ve deforme olur. Merdivenlerin eski görüntüsünü elde edebilmesi için de sistre cila işlemi uygulanmaktadır.

Merdiven Sistre Cila Fiyatları

Öncelikle merdiven sistre cilalama işinin de tıpkı zeminde ki ağaç parkelere uygulanan sistre cila işlemleri ile aynı olduğunu vurgulayalım. Fakat, merdiven daha dar kullanım alanına sahip olduğu için ekstra işçilik gerektirmektedir. Yine merdiven cilası da bir kat dolgu 2 kat cila ( en az ) olacak şekilde uygulanması yapılır. Merdiven sistre cila fiyatları konusunda firmamız en uygun fiyat politikasının yanı sıra kaliteli işçiliğe daha çok ehemmiyet göstermektedir.

Sistre Cila Fiyatları İstanbul

Çeşitli fiyatlandırmalara sahip sistre cila işlemleri, İstanbul’da bir çok firma tarafından yapılmaktadır. Önemli olan, işçilik ve malzeme kalitesi, ekipman kalitesi ve firma güvenirliğidir. Ucuz sistre cila işi yapan firmalar ya da ustalarda mutlaka şu soruların cevapları aranmalıdır:

·         Tozsuz sistre cila işlemi yapıyor musunuz?

·         Kaç yıldır parkeci olarak bu mesleği icra ediyorsunuz?

·         Yapılan işçiliğe garanti veriyor musunuz?

·         Kaç kat dolgu ve cila uygulaması yapıyorsunuz?

·         Kullandığınız cilanın markası nedir?

Bu ve benzeri sorular ile sistre cila işinizi mutlaka sorgulayın ve profesyonel ekiplere işinizi teslim edin. Unutmayın ki ucuz iş baş ağrıtır. Sektörümüz de asla müşteriyi kandıracak yüksek fiyatlar sunulmamaktadır fakat maalesef ucuz sistre cila işi yapan ve işin hakkını vermeyen ustalar mevcuttur. Özellikle su bazlı cila fiyatları konusunda bir çok çeşitli fiyat aralıkları verilmektedir. Fiyat almadan önce siz de su bazlı cila satan yerlerden cilanın fiyatlarını öğrenebilirsiniz. O nedenle, 12 TL ile 25 TL arasına kesinlikle su bazlı cila hizmeti sunulamaz. Bu fiyatı veren usta ya da firmalardan güvence almanızda fayda var. Daha detaylı bilgi için 0544 840 18 08 numaraları sistre cila hattından bize ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

bottom of page