• Twitter Clean
  • Facebook Clean
  • White Google+ Icon

© 2017 by  Ladiksan Parke Company. İstanbul / Webmaster MK

Parke Sistre Cila m2 Fiyatı

July 4, 2018

Ahşap parkelerin maliyetlerinin yükselmesi ile birlikte artık hali hazırda masif parkeye sahip mekanlar da laminat parke yerine ki tamamen suni olan laminatın zaten ahşap parke üstüne kaplanması abes, şimdi herkesin tercihi sistre ciladan yana olmuştur. Bu hem daha ekonomik çözüm iken hem de sıfırdan ahşap parke yaptırmak ile arasında fark kalmamaktadır. Parke sistre cila m2 fiyatları yapılacak alanın ölçüsüne, tahribat ölçüsüne, cila markasına, işçilik kalitesine vb. etmenlere göre değişiklik göstermektedir.

 

Sistre Cila Fiyatlarımız

 

Yerli Marka Sistre ve Cila m2 Fiyat :  25 TL 

 

Hemel Marka Su Bazlı Cila Uygulaması m2 Fiyat: KISA SÜRE İNDİRİMDE. HEMEN ARAYIN ÇOK ÖZEL FİYATTAN SİZDE YARARLANIN.

 

Çift Bileşikli ( Kompanatlı ) Cila Uygulaması m2 Fiyat:  KISA SÜRE İNDİRİMDE. HEMEN ARAYIN ÇOK ÖZEL FİYATTAN SİZDE YARARLANIN.

 

Yalnızca Parke Sistre Fiyatı m2: 20 TL

 

Parke Renklendirme Uygulama Fiyatı m2: 8 TL

 

İLETİŞİM : 0544 840 18 08

 

Not: Tüm verilen m2 fiyatlarının geçerli olması için yapılacak işin minimum 30 m2 olması gerekmektedir. 30 M2 altında ki metrejlar için m2 fiyatı verilmemekte, işin durumuna göre fiyat verilmektedir.

 

Not: Cila seçimini parlak-yarı mat veya mat olarak yapabilirsiniz. Fiyatlar cilanın parlaklık derecesine göre değişmemektedir.

 

İstanbul Sistre Cila Fiyat Listesi

 

Sistre fiyatlarını etkileyen en önemli unsur işçilik kalitesidir. Bu unsura sistre cilalama makinesinin markası ve özelliği de eklenebilir ki işçilik kalitesini doğrudan etkiler. Örneğin; eski tip Ankara yapımı bir sistre cila makinesi 300 TL iken yeni nesil tozsuz sistre yapan Alman Lögler marka sistre makinesinin fiyatı 5000 Usd değerindedir. Arada ki fark nedir? Eski tip motorlar hem çok toz çıkarır, hem çok fazla zamanda daha az iş yapar hem de özellikle lamine parkeler üzerinde iz bırakma durumları oluşur. Bu nedenle işçilik kalitesini doğrudan etkiler. Oysa yeni nesil sistre makineleri, az zamanda çok ve kaliteli iş çıkarır, toz çıkarmaz ve parke yüzeyini olabildiğince düzgün zımparalar.

İstanbul sistre fiyat sonuçlarına baktığımız zaman da 12 TL gibi komik rakamlar karşınıza çıkar. Elbette o fiyatlara da bu iş yapılır fakat nasıl? Kötü ve acele işçilik, kötü malzeme kalitesi, malzemenin yeterince kullanılmaması, eski tip motorlar ile sıradan ve sorunlu iş ile pek ala 12 TL ‘ye sistre cila işleri yapılabilir.

 

BİZE ULAŞIN

 

0544 840 18 08

 

0543 683 48 56

 

Bugün, yıllardır ahşap sektöründe olan kaliteli hiçbir firmadan bu tarz komik rakamlara fiyat alamazsınız. Laminat parke işinden ahşap parkeye yönelmiş yeni ustalar, 300 Lira ile mesleğe girmekte, işin özünü bilmeden piyasa da fiyat vermekteler. Parke sistre cila m2 fiyatı İstanbul için yine cilasına göre değişmekle birlikte 20 Lira’dan başlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Parke Sistre Cila m2 Fiyatı

July 4, 2018

1/6
Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload