top of page

Parke Sistre Cila m2 Fiyatı

Eski tip parkelerin maliyetlerinin yükselmesi ile birlikte artık hali hazırda masif parkeye sahip tüketiciler en ucuz parke sistre cila fiyatlarını sorgulamaktadır. Parke çiziklerine çözüm sunan sistre cila işlemi zımpara makinesi yardımı ile yapılan fakat profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Evde sistre cila işlemi parke kalemleri veya cila sürmek ile giderilememektedir. Sistre atılmadan cila sürmek zaman kaybı ve değer kaybıdır. Kişisel olarak parkeye zımpara yapmak, pinoteks, yat verniği veya parke verniği sürmek hem zahmetli hem de sonuca yönelik olumsuz sonuçları olan işlemlerdir. El zımparası ile çıkacak olan zımpara tozu da parke aralarını doldurmayacaktır. Sistre cila yaptırmak parke temizliği açısından en gerekli işlemdir. Parkelerin kullanım ömrü tamamen cilanın kalitesi ile doğru orantılıdır. Sistre cila uzun yıllar parkelerin korunmasını sağlayacağı için geri dönüşümü en karlı işlemdir tüketici için. Ve Parke sistre cila m2 fiyatları yapılacak alanın ölçüsüne, tahribat ölçüsüne, cila markasına, işçilik kalitesine vb. etmenlere göre değişiklik göstermektedir.

Sistre Cila Nasıl Uygulanır ?

Eski model masif parke zaman içerisinde üzerinde ki cilanın da artık kaybolması sonucu parkelerin aşınması parkelerde yıpranma ile kötü bir görüntü oluşturur. Yine parkelerim çok çizildi şikayetlerinin de belli zaman sonrasında arttığı ve parke cilası gerekliliğinin geldiği anlamına gelir. Sistre ve cila yani diğer adı ile vernikleme işi profesyonel bir iştir. Parke sistre cila m2 fiyatı kalite ile paraleldir. Ayrıca sistre cilalama işlemi sırasında tamir dolgusu yapılmaktadır. Bu işleme parke macunu sürmek de denilebilir. Sistre sonrası cam cila veya avrupa cila veya su bazlı cila uygulamasına göre fiyatlar belirlenir.

Siz de en ucuz sistre cila fiyatı almak için fiyat teklifi formunu doldurabilir, sms veya mail ile fiyat teklifimizi görebilirsiniz. Sadece yapılacak alanın ölçüsünü bildirmeniz yeterli.

sistre cila fiyat teklif formu

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN

<<< <<< 0 212 909 57 30 >>> >>>

<<< <<< 0 544 840 18 08 >>> >>>

HEMEN ARAYIN

İstanbul Sistre Cila Fiyat Listesi

Sistre fiyatlarını etkileyen en önemli unsur işçilik kalitesidir. Bu unsura sistre cilalama makinesinin markası ve özelliği de eklenebilir ki işçilik kalitesini doğrudan etkiler. Örneğin; eski tip Ankara yapımı bir sistre cila makinesi 300 TL iken yeni nesil tozsuz sistre yapan Alman Lögler marka sistre makinesinin fiyatı 5000 Usd değerindedir. Arada ki fark nedir? Eski tip motorlar hem çok toz çıkarır, hem çok fazla zamanda daha az iş yapar hem de özellikle lamine parkeler üzerinde iz bırakma durumları oluşur. Bu nedenle işçilik kalitesini doğrudan etkiler. Oysa yeni nesil sistre makineleri, az zamanda çok ve kaliteli iş çıkarır, toz çıkarmaz ve parke yüzeyini olabildiğince düzgün zımparalar.

İstanbul sistre fiyat sonuçlarına baktığımız zaman da bazı komik rakamlar karşınıza çıkar. Elbette o fiyatlara da bu iş yapılır fakat nasıl? Kötü ve acele işçilik, kötü malzeme kalitesi, malzemenin yeterince kullanılmaması, eski tip motorlar ile sıradan ve sorunlu iş ile pek ala ucuz sistre cila işleri yapılabilir.

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN

<<< <<< 0 212 909 57 30 >>> >>>

<<< <<< 0 544 840 18 08 >>> >>>

HEMEN ARAYIN

sistre cila fiyat istanbul

Σχόλια


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page