top of page

Sistre Cila Fiyatları

Sistre Cila Fiyatları İstanbul

Tozsuz sistre makineleri ile yapılan sistre cila fiyatı, eski tip toz çıkaran, balans izi bırakan sorunlu iş yapan makineler ile yapılan işten daha kaliteli olacağı için fiyatı da farklıdır. Lütfen bu durumu göz ardı etmeyin. Ayrıca, merdiven altı tabir edilen ve markası belli olmayan cilaların kullanımı da fiyatı düşürmektedir. O nedenle ucuz sistre cila fiyatı alırken referanslarını da sorgulayın.

Biz tozsuz sistre cila fiyatı konusunda en uygun fiyat veren firmayız. Bizi aramadan karar vermeyin. Unutmayın, bizi bilgi almak için de arayabilirsiniz. İşi bize yaptırmanız önemli değil, yeter ki bilinçli bir şekilde fiyat araştırması yaparak doğru ve sorunsuz iş yaptırın.

0544 840 18 08 Sistre Hattı 09:00 - 19:00 saatleri arasında sizlere hizmet vermekte. Fiyat teklifi almak, sistre hakkında bilgi almak, sistre ve cila hakkında kafanıza takılan soruları sormak veya her türlü destek almak için ( masif renklendirme, parke tamiri, parke temizliği, ahşap parke montajı, süpürgelik montajı vb. konularda ) bizi arayabilirsiniz.

Ya da ücretsiz olarak online fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Dilerseniz telefonunuza mesaj olarak atalım dilerseniz mail adresinize fiyat teklifimizi gönderelim.

HEMEN ONLİNE FİYAT TEKLİFİ İÇİN TIKLAYIN

Şimdi birlikte google arama motoruna gidelim ve sistre cila fiyatlarına verilen teklifleri hep beraber görelim. Sonrasında ise bilikte cila fiyatlarına bakalım ve mümkün olup olmayacağını kanıtlayalım.

sistre cila fiyat

Görüldüğü üzere fiyatlar hemen hemen aynı verilmiş, yapılacak iş detaylarında da farklılık yok.3 kat sistre, macun ve cila işlemi için söylenen ücretler 20 TL'den başlıyor. Peki; bu fiyatlar mümkün mü?

Firmamız genelde su bazlı cila işi yapmaktadır. Biz de bu örnekten yola çıkalım. Çoğu parkeci sitesinde su bazlı cila için 50 Lira/m2 fiyat verilmiş. Kullanılan cila markası olarak da Sayerlack deniliyor. Peki; Sayerlack ( HEMEL ) cila fiyatı ne kadar? Hemen bakalım!

su bazlı cila fiyat

Ürünün satış fiyatı görüntüsü bu şekilde ( 23.02.2022 ). 3 Lt. ambalajı olan bu ürün 1000 TL.Bu cila ile ne kadarlık alan sistre olur? 1 Lt. ile 5 m2 yüzeyi cilalamanız mümkün. Bu durumda 1 ambalaj ile 15 m2 cila yapılmaktadır ( tek katta ). 1000 TL / 15 M2 dediğimizde sadece cilanın maliyeti tek kat uygulamada 66 TL yapmakta.. Bakın bu fiyata yan malzemeler, işçilik, ustanın yemek-yol giderleri vs. dahil değil. Sadece cilanın maliyeti 66 TL iken bu firmaların sistre cila fiyatını 20-35-45 TL demesi sizce de garip değil mi? Ucuz iş her zaman baş ağrıtır. Hakkı ne ise fiyat o olmalıdır, ne eksik ne fazla. Biz firma olarak, kaliteli işi uygun fiyata yapmaktayız. Ne 120 Lira uçuk fiyatlar isteriz ne de 30 TL gibi absürd rakamlara iş yaparız. Önemli olan iş sonunda müşteri memnuniyeti ve etrafına tavsiyesidir.

Sistre cila fiyatları İstanbul'da bu ve benzeri olmayacak fiyatlara sizlere sonuç olarak çıkmaktadır. Su bazlı cila da olduğu gibi diğer cila gruplarında da denilen 30 tl, 35 tl, 40 tl gibi rakamlar saçmadır, maliyetin altındadır. Üstelik, sistre cila gibi iş yükü ağır bir iş için de komiktir. Hiç bir usta ( gerçekten işin ehli bir usta ) bu fiyatlara iş yapmaz.

Daha detaylı konuşmak ve kaliteli sorunsuz bir iş istiyor iseniz 0544 840 18 08 nolu telefondan ulaşabilir, işiniz için fiyat alabilirsiniz.

Firmamızın güncel sistre cila uygulama fiyatlarına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

En Ucuz Sistre Cila Sonuçları

* Ahşap parke üzerinde makine izleri

* Evin toz içerisinde kalması

* İnce dolgu verniği

* Tek kat ince tabaka cila uygulaması

* Garantisiz işçilik

* 1 günde teslim iş

Kaliteli ve Profestyonel Sistre Cila Sonuçları

* Son teknoloji makineler ile sorunsuz sistre

* Tozsuz sistre cila

* Özel hazırlanmış dolgu macunu

* Parkelerin korunması için miktarı iyi ayarlanmış dolgu verniği

* En az 2 kat yeterince cila

* 2 yıl işçilik garantisi

* İşin durumuna göre en az 2 günde iş teslimi

İstanbul geneline bakıldığında sistre cila fiyatlarının 45 TL’den başladığı görülmektedir. Bazı internet sitelerinde gördüğünüz bu fiyat altında ki rakamlar maalesef gerçeği yansıtmamaktadır. Güncel fiyat listesi sunmayan bu firmaların amacı ise sadece müşterinin iletişim kurmasını amaçlamaktır. Oysa Ladiksan Parke olarak biz hiçbir zaman bu tür politikaları benimsememekteyiz. Kullanılan ürünler açıkça belirtilmeli ve fiyat oynaklığı yaşanmamalıdır. Sistre cila uygulamasında fiyatı etkileyen diğer bir unsur ise, kaliteli işçiliktir.

İşini doğru yapan ve gerekli makineye sahip olan sistre cila ustası zaten ucuz iş yapmaz. Ucuz sistre cila baş ağrıtabilir. Zira işi öğrenme aşamasında olan bir usta fiyatını düşük tutarak referans yoluna gidebilir. Bu nedenle eğer gerçekten temiz ve kaliteli bir iş istiyor iseniz, işinde yıllarını vermiş usta tercih etmelisiniz.

Zeminnet olarak bünyemizde bulunan ustalar deneyimli ve gerekli donanıma sahip ustalardır. Her aşamasında titizlikle yapılan işlemler müşterinin memnun kalmasını sağlar. Bizim için önemli olan kalitedir. Sistre cila fiyatları konusunda sizlere en ekonomik ve en kaliteli şekilde hizmet vermeye adayız. Hemen 0544-840-18-08 nolu hattan bizlere ulaşabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Tozsuz Sistre Cila Fiyatları

Ülkemizde ki en önemli sorunlardan bir tanesi de belirsizliktir. Her sektörde olduğu gibi parke sektörü de fiyatlandırma konusunda aslında sabit olsa da kafa karıştırıcı bir çok etken nedeni ile belirsizleşmektedir. Sistre cila fiyatları konusunda araştırma yapan herkes çok çeşitli fiyatlandırmalar ile karşılaşmaktadır. Bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi de sistre cilalama işlemi esnasında uygulanacak olan cilanın özelliğidir. Tek bileşenli cam cila, çift kompedantlı Avrupa cila, su bazlı cila gibi bir çok cila grubu fiyat politikasını da belirler.

Eski tip sistre makinesi kullanmıyoruz. Alman marka Hummel Lögler sistre cila makinesi ile işlemler yapılmakta ve fiyat farkı alınmamaktadır. Amaç; müşteri memnuniyetidir. Kaliteli hizmet almak istiyor iseniz hemen bize ulaşın. Ayrıca; İstanbul içi sistre cila için ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Bu sayede iş öncesi fiyatlandırma elde edebilir ve anlaşma sağlanması halinde işlemler başlatılır. Sistre cila için fiyat bilgisi ve ücretsiz keşif talebinizi Sistre Cila Ladiksan Parke anasayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

#sistrecilafiyatlarıistanbul #parkesistrecilafiyatları #sistrecilafiyatları #sistrecilanekadar #istanbulsistrecilafiyatları #parkesilimfiyatları