Ağaç Parke Renkleri

September 18, 2019

 

 

Ahşap parke her zaman değerlidir. Eskimiş parkeleriniz sistre cila yapılarak en yeni haline gelir, üstelik renklendirme yapılarak farklı bir tarz da zeminler yaratılabilir. Kullandığınız ağaç parkenin renginden sıkıldınız mı? Çözümü gayet basit, profesyonel sistre cila ustası Ladiksan Parke ile parkelerinize sanatsal dokunuşlar yaptırın. 

Son zamanlarda ülkemizde yaygınlaşan laminat parkenin tek avantajı renklerinde ki çeşitlilik gibi görünsene aslında ağaç parkelerin de renk çeşitliliği gözden kaçmış gibi. Ağaç parke renkleri oldukça fazladır aslında. Yukarıda ki rejimde de görebileceğiniz gibi istediğiniz renkte doğal ahşap zeminlere kavuşmanız mümkün. Sadece doğallık da değil üstelik, dayanıklılık ve estetik görüntü de sizlere ahşabın sunduğu avantajlardandır

 

Masif Parke Renkleri

 

Ahşap parkeler ham halde sunulmaktadır. Bunlardan meşe olanı renklendirme için uygundur. Masif parke renkleri konusunda uzman kadromuz sizlere yardımcı olacaktır. Bunun için 0544 840 18 08 sistre hattını aramanız yeterlidir.

 

Renk seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi de mobilya ve duvar renklerinin uyumudur. Açık tonlarda ki eşyalarınız için koyu tonlarda zeminleri tercih edebilirsiniz veya koyu tonlarda ki mobilyalarınız için açık renklerde ki zeminler de gayet birbiri ile uyumlu olacaktır. 

 

Ağaç parke renklendirme işi profesyonel bir iştir. Bu nedenle evde kendiniz yapmak isterseniz geniş kapsamlı araştırma yapmanızda fayda vardır. Eski parkelerinizin cilalı yüzeyinin sistre cila yapılması gereklidir. Sistre sonrası boya uygulaması yapılarak son işlemde kaliteli bir cila kullanılması tavsiye edilmektedir.

 

Meşe cinsi parke ile ağaç parke renkleri elde edilebilir. Lamine veya marküteri parkeye Servet ödemeyin. Sizlere rüya gibi zeminler sunuyoruz. Üstelik hem uygun fiyata hem de istediğiniz renkte yepyeni zeminler yaratıyoruz.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Parke Sistre Cila m2 Fiyatı

December 11, 2019

1/6
Please reload

Son Paylaşımlar

November 30, 2019

Please reload

Arşiv
Please reload

  • Twitter Clean
  • Facebook Clean
  • White Google+ Icon

© 2020 by  Ladiksan Parke Company

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?