top of page

Kiracıyım, hangi parkeyi yaptırmalıyım ?

Ülkemizde ne yazık ki kiralanan evin tadilat işlerine ev sahipleri pek karışmazlar. Kiracı olarak oturacağınız evin zeminini de yaptırmak istemeniz gayet doğal fakat bütçeler sınırlı. Bu aşamada kiracı olanların hangi parkeyi seçmeleri daha mantıklıdır?

Öncelikle eğer kiraladığınız evin zeminini iyi analiz etmenizde fayda var yani zemin düz ve parke yapılmaya musait olmalı. Gönül ister ki masif parke tercih edin ve uzun ömürlü sağlıklı bir zemine kavuşun fakat masif parkenin fiyatları oldukça yüksek. Bu nedenle ev sahibi masrafları karşılamıyor ise laminat parke tercih edilebilir. Fiyatlar 40 TL'den başlıyor. Ortalama 2+1 ev için laminat parke fiyatı toplamda 2000 Lira tutacaktır. Tabi kalite arttıkça fiyatta artacak.

Eğer taşınmaya karar verdiğiniz ev de hali hazırda masif parke var ise kesinlikle önerimiz sistre cila yaptırmanız. Çok daha uygun fiyata uzun ömürlü ve oldukça pahalı olan ürüne uygun fiyata sahip olmuş olursunuz. Bunun için 0544 840 18 08 numaraları hattan bizi arayabilir, fiyat ve bilgi edinebilirsiniz. Çekinmeden arayın ve birlikte çözüm üretelim.

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page