top of page

Kokusuz Parke Cilası

Su bazlı parke cilaları kokusuz parke cilası olarak bilinirler. Piyasada oldukça çeşit markalar bulunmaktadır. En bilinenleri arasında hemel, bona ve sayerlack markaları bulunmaktadır. Firma olarak bizler kesinlikle orijinal ve piyasada tanınmış, garantili olan cila markalarını kullanmaktayız.

Su bazlı cilalar kokusuz olmasının yanı sıra daha uzun ömürlü, çizilmelere karşı daha dayanıklı ve sağlıklı ürünlerdir. Özellikle Avrupa ülkelerinde ahşabın doğal görüntüsünü daha iyi ortaya çıkardığı için her mekanda tercih edilmektedir. Sinema salonu lobileri, otel lobileri, spor salonları kısacası insan trafiğinin çok olduğu yererde de kokusuz parke cilası olan su bazlı cilalar tercih edilmektedir.

Tüm bu avantajlarının yanı sıra parkeleri daha iyi koruma özelliği de mevcuttur. Parke kurdu veya böceği dediğimiz haşerelerin üremesini, barınmasını engeller ağacın çürümesine engel olur. O nedenle kokusuz su bazlı parke cilası tercihleriniz arasında ilk numarada olmalıdır. Daha fazla bilgi için bizlere hemen ulaşın : 0544 840 18 08

Commentaires


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page