Kokusuz Parke Cilası

September 13, 2019

Su bazlı parke cilaları kokusuz parke cilası olarak bilinirler. Piyasada oldukça çeşit markalar bulunmaktadır. En bilinenleri arasında hemel, bona ve sayerlack markaları bulunmaktadır. Firma olarak bizler kesinlikle orijinal ve piyasada tanınmış, garantili olan cila markalarını kullanmaktayız.

 

Su bazlı cilalar kokusuz olmasının yanı sıra daha uzun ömürlü, çizilmelere karşı daha dayanıklı ve sağlıklı ürünlerdir. Özellikle Avrupa ülkelerinde ahşabın doğal görüntüsünü daha iyi ortaya çıkardığı için her mekanda tercih edilmektedir. Sinema salonu lobileri, otel lobileri, spor salonları kısacası insan trafiğinin çok olduğu yererde de kokusuz parke cilası olan su bazlı cilalar tercih edilmektedir.

 

Tüm bu avantajlarının yanı sıra parkeleri daha iyi koruma özelliği de mevcuttur. Parke kurdu veya böceği dediğimiz haşerelerin üremesini, barınmasını engeller ağacın çürümesine engel olur. O nedenle kokusuz su bazlı parke cilası tercihleriniz arasında ilk numarada olmalıdır. Daha fazla bilgi için bizlere hemen ulaşın : 0544 840 18 08

 

parke cilası kaç günde kurur

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Parke Sistre Cila m2 Fiyatı

December 11, 2019

1/6
Please reload

Son Paylaşımlar

November 30, 2019

Please reload

Arşiv
Please reload

  • Twitter Clean
  • Facebook Clean
  • White Google+ Icon

© 2020 by  Ladiksan Parke Company

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?