top of page

Sistre Cila Sonrası Koltuk Yıkama Hizmeti Bakırköy


koltuk yıkama bakırköy

Fuma Temizlik bünyesinde barınan firmamız yatak yıkama Bakırköy, cafe sandalye yıkama Bakırköy ve koltuk puf stor perde yıkama işi ile profesyonel manada kendini kanıtlamış bir firmadır. Koltuklar temiz ise hem görüntü güzelleşir hem de içiniz rahat eder. Sadece uzanıp rahatlamak, tv seyretmek için ya da yatmak için değil yaşadığınız mekanın estetik görüntüsü için de koltuklar önem arz etmekte. Ev hanımları çalışkandır fakat ne kadar temizlik yapılırsa yapılsın koltuğun içerisine sinmiş ve görünmeyen bazı lekeler maalesef çıkmaz. Koltukların tamamen pak olması için mutlaka koltuk yıkama Bakırköy hizmeti alınması gerekmektedir. Parkelerinizin sistre ve cilasından sonra sizlerde koltuk yıkama hizmeti almak isterseniz hemen aşağıda ki numaran profesyonel kişiler ile görüşebilir, fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

0537 693 85 46

Türk insanı temizliğe önem verir ve tabi ki herkes temizliğini yapıyor ama yapılan temizlik yüzeysel değil detaylı temizlik de olsa koltukların içerisini kendisine yuva olarak benimsemiş bakterilere ulaşılması elde ki temizlik malzemeleri ile zordur. Ve yanlış deterjan uygulaması ya da yanlış bir müdahale koltuklarda yuvalanan bakterilerin üremesine bile olanak sağlar. Hem fazla efor sarfedip yorulmamak hem de profesyonel manada koltuk yıkama hizmeti almak için Fuma firmasını tercih edebilirsiniz. Bu sayede profesyonel temizlik ile tanışabilir çok uzun yıllar koltuklarınızın temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ev hanımları genellikle silme ile temizliğin yapıldığını ve bunun da yeterli olduğu kanaatindedir ve dışarıdan bakıldığında tertemiz olduğunu görürler fakat koltuk kumaşlarının altına yer etmiş ve sünger içlerinde yuvalanmış mayt adı verilen bakterilerin temizlenmesi bu şekilde olmaz. Mayt ismi verilen bu böcekler koltuklarda oluşmuş kirlerle beslenir ve ev hanımlarının yaptığı temizlik bu böceklerin yok olmasına sebep olmaz. Fakat Bakırköy koltuk yıkama hizmeti veren firma sayesinde kirler, çıkmayan inatçı lekeler ve kötü görüntülerden tamamen kurtulursunuz. Mayt adı verilen ve ciddi manada sağlığınızı tehdit eden böceklerinden de tamamen kurtulabilirsiniz.

koltuk yıkama öncesi sonrası

Yerinde Koltuk Yıkama Bakırköy

İster yaşadığınız güzel evleriniz olsun isterse de çalıştığınız işyeri olsun, çevrenizdekilerin sağlığını düşünmeli ve bunun için bir önlem almalısınız. Çok uygun fiyatlar ile yerinde koltuk yıkama Bakırköy ilçesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Sadece periyodik olarak alacağınız ve maliyeti çok uygun olan koltuk yıkama hizmetinden faydalanarak sağlığınızı riske atmamış olursunuz. Önemli olan kumaş türlerini bilmek ve ona göre malzeme kullanmaktır. Biz Fuma Temizlik olarak her çeşit kumaş için ayrı ve gerekli temizlik malzemesi kullanıyoruz bu sayede koltuk kumaşlarınıza hiçbir zarar vermiyoruz.

Araba Koltuk Yıkama Bakırköy

Bakırköy araba koltuk yıkama firmamızdan alacağınızın koltuk yıkama hizmetinin hangi aşamalardan geçeceği şu şekilde belirtilmiştir:

· Yıkanacak koltuk öncelikle özel vakum makinesi ile kir, toz ve lekelerinden arındırılır.

· Koltuk içerisine nufus etmiş tozlar koltuktan arındırıldıktan sonra koltuk ıslatılır ve özel temizleme şampuanı ile fırçalanır. Sonrasında yine makine yardımı ile tüm kirler çıkartılır.

· Kirlerin de çekilmesi ile durulama işlemine geçilir. Sonrasında vakum yapılarak kalan ıslaklık da çekilir ve koltuk kurumaya bırakılır.

Son sistem makineler ile koltuk temizleme hizmeti alabilirsiniz. Üstelik firmamızın deneyimli kadrosu size her konuda bilgi vermeye hazır. Hizmetlerimizden bir kaçı;

· Ev Koltuk Yıkama

· Ofis Koltuk Yıkama

· Araç Koltuk Yıkama

· İşyeri Koltuk Yıkama

· Sinema Koltuk Yıkama

· Cafe Koltuk Yıkama

· Restaurant Koltuk Yıkama

koltuk yıkama fiyatları bakırköy

Bakırköy Evde Koltuk Yıkama

Koltuk yıkatma fiyatları sanıldığı kadar maliyetli değildir. En cazip fiyatlar ile sizlere hizmet edeceğimizin garantisini veriyoruz. Bakırköy koltuk temizleme firmamızdan kesinlikle fiyat almadan karar vermeyin. Firmamızın prensipleri arasında; cazip fiyat, %100 hijyen, müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Fuma Temizlik olarak biz sadece koltuk temizleme işi değil mutlu müşteri memnuniyeti ve sağlıklı evler/işyerleri oluşmasını sağlıyoruz.

Yerinde Buharlı Koltuk Yıkama Bakırköy

İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçelere hizmet vermenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Nerede olursanız olun bir telefon ile yerinde koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Yaz kış fark etmeksizin gönül verdiğimiz işi yapıyoruz. Endişe etmenize gerek yok, koltuklarım kurumaz demeyin, özel vakumlama sayesinde koltuklarınızın kısa sürede kurumasını sağlıyoruz. Bakırköy yerinde koltuk yıkama ile profesyonel hizmet kapınızda.

Evde koltuk yıkama kağıthane nasıl hizmet verir ?

Öncelikle şunu belirtelim kullandığımız ürünlerin hiçbiri insan sağlığına zarar verecek maddelerden oluşmaz. Öncelik sizin sağlığınız. Bu anlayış ile koltuklarınız tozundan arındırıldıktan sonra şampuan ile yıkanır, fırçalanır. Bu fırçalama işlemi sırasında kesinlikle koltuk kumaşınız zarar görmez, solmaz, rengi atmaz. Son aşamada makinemiz ile kirli su çekilirken temiz su koltuğa püskürtülür ve en son kurutma işlemi yapılır.

Koltuk Yıkama Fiyatları Bakırköy

Bakırköy ilçesinde ve diğer tüm ilçelerde garantili hizmet veriyor koltuk temizleme işi yapıyoruz. Bize koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için ya da bilgi almak için hemen arayabilirsiniz. Koltuk temizleme fiyatı almak için hemen bize ulaşın.

0537 693 85 46

deri koltuk yıkama bakırköy

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page