top of page

Laminat Parke İşçilik Fiyatları 2024


lamina parke işçilik dahil fiyatları
laminat parke işçilik dahil 2024

Laminat parke yaptırmak isteyen tüketicilerin genel sorunu laminat parke işçilik fiyatları 2024 yılında ne kadar olduğuna yönelik sorudur. Biz İstanbul için sizlere bilgi vermeye çalışacağız ama diğer illerde de bu fiyatlar hemen hemen aynıdır.

Laminat parkenin takım halinde yani parkesi, 6cm süpürgeliği, şiltesi ortalama 350 ₺ gibi rakamlara satılmaktadır. Tabi parkenin markası, üretim yeri, sınıfı ve kalınlığına göre daha az veya daha fazla da tutabilir. Ayrıca 3mm strafor veya 5mm strafor isterseniz ya da 8 cm - 10 cm veya 12 cm parke süpürgeliği isterseniz de ekstra olarak fiyatlar artacaktır.

Aşağıda laminat parke işçilik dahil fiyatları bilginize sunulmuştur.

* Terraclick laminat parke ( 8mm ) + 6cm geniş süpürgelik + şilte + işçilik : 450 TL

* Floorpan DERZLİ laminat parke ( 8m ) + 6cm geniş süpürgelik + strafor + işçilik : 400 TL

* Floorpan laminat parke ( 8mm ) + 6cm geniş süpürgelik + strafor + işçilik : 400 TL

Eğer malzemeyi siz alır işçiliği ayrı yaptırmak isterseniz ; laminat parke işçilik fiyatları 80₺ ile 150₺ arasında değişmektedir . Bu değişimin nedenleri yapılacak işin metrajına göre farklılık göstermesidir. İnşaat işi ise parkeler ve diğer yan malzemeler inşaatta ki tüm odalara yayılmış olur ve usta sadece laminat parke montajı yapar, süpürgelik yapmaz. Bu durumda m2 fiyatı 80₺ olur fakat konutlarda veya işyerlerinde 40m2 ve 150m2 arası işlerde laminat parke işçilik fiyatı 100₺ - 150₺ olabilmektedir.

Laminat parke ustası arıyorsanız aşağıda ki numaralardan ustalara ulaşmanız mümkün:

İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul avrupa yakası tüm ilçelerde laminat parke işçilik fiyatı 150 TL'dir. Bu fiyat 50m2 ve üzeri yerler için geçerlidir. Laminat parke, süpürgelik, şilte veya strafor, kapı ağzı eşiği ve silikon hazır temin etmeniz durumunda sizlere sadece montaj hizmeti sunmaktayız. Garantili, temiz ve kaliteli işçilik yapılmaktadır. İşçilik hizmeti almak için aşağıda ki randevu almak istiyorum linkine tıklamanız ve formu doldurmanız yeterlidir.


İstanbul Avrupa Yakası Usta Hizmeti


0530 944 70 62 Emrullah Usta


İstanbul Anadolu Yakası

0216 464 71 28 Çınar Parke

Ankara

0507 260 11 81 Kısmet Parke

İzmir

0534 590 69 35 Seymen Parke

Bursa

0532 510 68 67 Özler Parke

Erzurum

0543 738 69 14 Ensar Usta

( Yukarıda numaraları verilen usta ve parke firmaları ile hiç bir bağlantımız yoktur, sizlere yardımcı olmak adına internetten araştırılıp eklenmiştir. Herhangi bir şikayetiniz olması durumunda numaranın kaldırılması için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ya da usta iseniz ve işinize güveniyorsanız laminat parke işçilik fiyatları hakkında bilgi vermek ve bu sayfada yer almak için bizi arayabilirsiniz. )

Güncelleme

2024 Laminat Parke İşçilik Fiyatı

Laminat parke bakımı sorunsuz ve uzun kullanım ömrü için önemlidir. Uygun fiyata laminat parke işçiliği pahalı işlemler yapmanızı önler. Kapsamlı çalışan ve işin ehli bir laminat parke ustası işçilik ücreti ucuz olmaz. Bu bağlamda da yapacağı işçilik kusursuz olacaktır.

Laminat parke işçliğinin bir el kitabı yoktur. Bu nedenle çalıştığı senelerce edinmiş olduğu tecrübe önemlidir. Her aradığınız usta ya da parkeci size farklı fiyatlar sunacaktır. Ne ucuz olana ne de pahalı olana yönelin ama en önemlisi fikir edinerek doğru ustayı bulmaya çalışın.

Laminat Parke Ustası Seçimi

LÜTFEN OKUYUN !

Parke dükkanı mı serbest çalışan laminat parkeci mi ?

Önceliğiniz parke dükkanı olsun fakat piyasada dürüstçe işini yapan ve hakkaniyetli fiyatlar veren bir çok usta da bulunmaktadır. İnternetten bulacağınız her firma ya da ustaya güvenmeyin ve özellikle laminat parke işçilik fiyatı verdikten sonra sizden işe başlamadan kapora istenirse iş yaptırmayın. Son zamanlarda edinilen bilgilere göre laminat parke işçilik ücretlerine zam gelmiştir. Yukarıda belirtilen fiyatlar güncellenmiştir. Ayrıca spot ya da çıkma laminat parke işçilikleri farklılık göstermektedir.

Commentaires


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page