top of page

Lamine Parke Sistre Ve Cila Hizmeti


lamine parke sistre cila

Lamine parke çağımızda genellikle yeni yapılan konutlarda ve işyerlerinde tercih edilen, uzun seneler formunu koruma özelliği olacak şekilde çeşitli ağaçların bir araya gelmesi ile oluşturulan bir parke çeşidi olma özelliğini taşır. Lamine parke alt katmanı genelde değerli neme karşı yüksek mukavemetli ve sert ağaçlardan oluşur fakat üst katman olan 4mm kalınlığında ki tabaka meşe, sapelli, ceviz gibi hem yüksek fiyatlı hem de kıymetli ağaçlardan oluşur. Bu sayede lamine parke sistre cila işlemi yapılabilir ve ömrünü uzun yıllar korur.

Lamine Parkenin Sistre Cila İşlemi

Lamine parkeler yıllar sonra maruz kaldığı darbelerden çizilebilir, yıpranabilir ve eski görüntüsünü kaybedebilir. İşte bu nedenlerden dolayı özelliğini yitirmiş lamine parke sistre cila işlemi ister ve ilk gün ki gibi halini alabilir. Sistre işlemi çeşitli aşamalardan oluşur ve kesinlikle profesyonel firmalarca yapılmalıdır. Sistre işlemleri tozsuz sistre cila olacak şekilde yapılır ve daha sonrasında dolgu verniği ve cila aşamasına geçilir. Lamine parkeniz eğer meşe ise, sistre işlemi sonrası ham halini alacaktır. İster meşe olarak kalmasını tercih edebilir isterseniz de parke renklendirme hizmeti alarak, dilediğiniz renk lamine parke uygulatabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve lamine parkenizin sistre cila yapılarak yenilenmesini isterseniz bize hemen aşağıda ki numaradan ulaşabilirsiniz.

0544 840 18 08

0212 909 57 30

Comentários


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page