top of page

Levent Sistre Cila Ustası


Hayatta bazen tek ihtiyacınız olan size yol gösterecek bir uzmandır. Biz Ladiksan Parke olarak şunu söylemekten çekinmiyoruz: “ rüya gibi zeminler için çok büyük maliyetlere gerek yok .” Eviniz veya iş yeriniz gerçekten çok güzel, gelin o güzelliği gölgeleyen eskimiş, çiziklerle dolu, kararmış parkelerinizi canlandıralım, evinize güzellik katalım çünkü biz parke zeminleri konusunda uzmanız. Bizler sistre cila ustası levent olarak zeminlere bir sanatçı gözü ile bakar ve onları tekrar hayata döndürürüz. Üstelik çok daha uygun fiyatlara tozsuz sistre cila ile bunu yapmanızın yolunu açarız.

İster sıcak bir ev ister ticaret yaptığınız işyeri olsun, Ladiksan parke sistre cila ustası levent tüm zeminlerde ki kusurları ortadan kaldırır. Profesyonel ustalarımız öncelikle gözle görünen çizikleri, parke üzerinde ki kusurları kapatmak için zımpara yaparak işe başlayacaktır. Bu işlemler tamamen tozsuz olacak şekilde son sistem sistre makineleri ile yapılmaktadır. Zımparalama sonucu parkeler vernik ve cila hatta isteğinize göre boya uygulamasına hazır hale gelecektir. Parkelerinizin renginden sıkıldıysanız bizimle iletişime geçin, sizlere alternatifler sunalım.

Zımparalama işlemi sonrası tercihiniz doğrultusunda Avrupa veya su bazlı cila uygulaması ile zeminleriniz artık daha yeni, parlak ve daha sağlıklı olacak. Parlaklık derecesi tamamen size kalmış, ister çok parlak ister yarı parlak ( satin ) isterseniz çok az parlak ( mat ) seçin, her kararınız sonunda da sonuçtan memnun kalacaksınız.

Memnuniyet Garantisi

Hiçbir ahşap parke sonsuza kadar ilk gün ki gibi kalmaz, misafirlerinizi evinizde ağarlarken eski parkeleriniz üzerinde değil yenilenmiş mükemmel görünüşlü parkeler üzerinde ağırlayın. Ya da ahşap zemine sahip işyeri veya konutunuzu satmayı mı düşünüyorsunuz ? Bizler levent tozsuz sistre cila ile mülkünüze değer katacak, parke sistre cila ustalarıyız. Şimdi bizi arayabilir ( 0544 840 18 08 ) veya buradan fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Her türlü sorularınız için cevap vermeye hazırız.

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page