top of page

Marküteri Parke Fiyatları Hakkında

Özel olarak tasarlanan marküteri parke fiyatları tamamen doğal ahşap malzemeden üretildiği için fiyatları da lamine, masif parke gibi ürünlerden biraz daha pahalıdır. Bunun sebebi ise işçiliğinin daha ayrıntılı olmasıdır . Bilindiği üzere marküteri parke tek çeşit malzemeden üretilmemektedir özellikle de çeşitli renk desenlerine sahip olan ürünler farklı ağaç türlerinin kombinasyonu ile elde edilir ve her marküteri parke devamında aynı desen ve renklere sahip olmaz. Bu nedenle fiyatları da değişkenlik gösterir.

Peki marküteri parkenin fiyatları ortalama nedir ? Ülkemiz de çok yaygın üretimi olmamasından dolayı fiyatlar ortalama 500₺ ile - 1500₺ arasında metrekare bazında değişmektedir. Bu fiyatlara ebat, kullanılan ağaç türü, desenin detayları gibi faktörler etki etmektedir. Peki değer mi ?

Marküteri parke üretimi gerçekten zorlu bir süreçtir ve tamamen ahşap olması, doğal ve dayanıklı olması açısından fiyatlara değer diyebiliriz. Bizler Ladiksan Parke olarak hem marküteri parkenin temin edilmesi, hem montajı hem de sistre cilasını yapmaktayız. 0544 840 18 08 sistre hattından bize ulaşarak marküteri parke stoğunu sorabilir, montajını veya sistre yapılmasını talep edebilirsiniz.

Marküteri parke fiyatları konusunda çeşitli firmalardan fiyat araştırması yapmanız mümkün. Önemli olan dayanıklısını sorgulamanız. Tamamen ağaç parkeden üretilen marküterinin desen çeşitliliği de onu özel kılan bir etkendir. Tamamen kişiye özel üretilen marküteri uygulanacak mekana göre de çeşitli desenler de üretilebilmektedir.

Comentarios


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page