top of page

Parke Cila Bakırköy

Bakırköy ve etrafında, parke cila ve tüm parke işleriniz için anahtar teslimi tozsuz ve kaliteli cila ile hizmet vermekteyiz. Bakırköy parkeci hizmetleri hakkında bilgi almak ve Bakırköy parke cila hizmetleri ile ilgili fiyatı almak için 0544 840 18 08 numaralı telefonumuzdan yada 0212 909 57 30 whatsapp numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetler kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

parke cila Bakırköy

Bakırköy Parke Sistre Cila Ustaları

Firmamız Bakırköy ve çevresinde, tozsuz parke sistre cila, parke renklendirme ve tüm ahşap parke tadilat işlerinizi işinin uzmanı çalışkan ve dürüst parke cila ustası ekibi ile yapmaktadır.

Markalı ve Kaliteli Malzemeler

Bakırköy ilçesinde parke cila ve parke renklendirme işlerinizi yaparken en son çıkan teknolojileri uyguluyoruz, kesinlikle tozsuz sistre yapıyor, sektöründe marka olmuş kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

En Uygun Sistre Cila Fiyat Avantajı

Müşterilerimize, Bakırköy de ve diğer İstanbul semtlerinde her zaman en uygun fiyatı ve uygun ödeme kolaylığını sunmayı hedefliyoruz ve keşif için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Bakırköy Parke Cila Ustası

Bakırköy Parkeci

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya 01.01.2020 – 31.12.2020 arası geçerlidir. Parke sistre ve cila işlerinde kullandığımız markalar Blau, Hemel, Vermeister, Nova, Gala, Polypar gibi sektöründe öncü markalardır. Parke tamiri gerektirmeyen durumlar da 2 günde parke cilalama işlemi bitirilmektedir. 2. gün içerisinde temizlik ve son kontroller yapılarak iş teslim edilmektedir.

Keşif ve fiyat bilgisi için her gün 09:00 – 19:00 arası bizi arayabilir, Whatsapp ile 0(212) 909 57 30’dan bize ulaşabilirsiniz.

Parke Sistre Cila Hizmetimiz

Firmamız uzun yıllardan beri Bakırköyve İstanbul'un diğer semtlerinde bulunan müşterilerine parke cila, parke sistre, parke renklendirme, parke tamiri işlemleri ile ilgili kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bulunduğumuz sektörde kaliteli iş, en az hata, usta ekip, güven ve saygınlık kriterleri ile bugüne kadar süre gelen iş hayatımızda, aynı samimiyetle devam etmekteyiz.

SIK SORULAN SORULAR
1 Günde Parke Cila Yapılabilir mi?

“1 günde parke sistre cila” şeklinde size söyleyenler elbette olacaktır.Ladiksan Parke olarak parke sistre cila olması gereken dairenizi 1 günde bitirmeyi garanti edemeyiz. Bunun için uygun mevsim koşullarının ve su bazlı cila gibi kuruma süresi kısa olan cilaların kullanılması gerekmektedir.

“1 günde parke cila” yı diline pelesenk edinmiş ustalar veya 4 kişi ile gelip 1 günde parke cila işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.

Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

Dairenizi Nasıl Parke Sistre Cila Yapıyoruz?

Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp belirtilen gün ve saatte ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz.

Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0212 909 57 30

Keşif sırasında dilerseniz parke çeşidiniz de uygun ise renklendirme de isteyebilirsiniz. Dairenizde parke tamir işleri varsa Fiyatlarımızda tamirin özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında eğer varsa parke rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelip işe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Neden Bazı Yerlerde Fiyatlar Ucuz?

Bizler fiyatımızı en makul seviyelerde tutmaya çalışıyoruz. Fakat ucuz ve kalitesiz iş yapmıyoruz. 1 kat ince dolgu üzerine 1 kat ince ve markası belli olmayan cila kullanmıyoruz. İşlemlerimiz 1 kat dolgu 2 kat cila olacak şekildedir. Ve dikkat! Tüm işlemler tozsuzdur. Eski tip Ankara makine değil Lögler Alman sistre makineleri kullanıyoruz.

Kaç kişilik ekiple geliyorsunuz?

Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 2 kişilik ekiple geliyoruz.

Hangi marka cila kullanıyorsunuz?

Ahşap parke sektöründe garanti sunan, verimli, dayanıklı cila markalarını tercih ediyoruz.

Ücretsiz Keşif Hizmetiniz var mı?

Keşif hizmetimiz tamamen ücretsiz olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page