top of page

Parke Cila Fiyatları ve Detayları

Parke Cila FİYATLARI ve ÜCRETİ 2020

Hemen ücretsiz keşif oluşturun Yada Güncel parke cila Fiyatlarımızı Ögrenmek için Bizi Arayın...

Prke Sistre Cila Fiyatlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Güncel Bilgilerimizi Verelim.

0212 909 57 30

2020 parke cila fiyat kampanyası
2020 yılı için ortalama parke cila Fiyatları/ücretleri Yerli cila seçimi ile tozsuz sistre olacak şekilde Fiyatı 30/m2 TL
Avrupa standartlarında cila seçimi için 35/m2 lira olarak belirlenmiştir.
Su bazlı cila seçilirse 45 TL/m2 dir.

Bazı işler için ücretsiz keşif zorunluluğu yoktur. Yani her iş için ustalarımızı maalesef keşif için yönlendiremiyoruz.

0212 909 57 30 Telefon numarası ile çağrı merkezine ulaşarak detaylı bilgi ve hangi iş hallerinde ücretsiz keşif olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sistre Cila Ustaları ile Özel Parkeci Dükkanlarından anlaşılan sistre nedir? Arasindaki fark nedir?

Parke dükkanı olan işletmeler genellikle Belli bir markaya bağlı, o markanın hüküm ve şartları altında olan işletmelerdir.Parke cila fiyatları serbest çalışan ustalara göre farklıdır ve çok az derecede fiyatları yüksek gelebilir. Yüksek olmasının en önemli sebebi araç filosu ve belli sayıda sistre cila ustası istihdam etmesidir. Ayrıca işletmelere çalışan ustalar belli kalitede olan ustalardır ve iş bulma kaygısı da taşımazlar. Firma iş garantisi vermektedir.

Serbest çalışan parkecilerin sistre cila ücretleri daha uygun olabilir. Bunun En Önemli nedeni çok büyük iş silkilasyonunun olmamasıdır. Yeri Gelir Aynı işi 100 lira kar ilede yapar 200 lira kar ilede yapar.

Günümüzde parkeci dükkanları serbest çalışan ustalara göre çok daha fazla iş yapmaktadır. Bunun en önemli sebebi garantili iş yapılmasıdır ve her zaman karşısında muhattap bulabilmektir.

Sadece şu 3 hususta dikkatli olun.

1- Referanslarımız şunlar bunlar demelerinden ziyade gerçek fotoğraflar isteyin gerekirse çalışırken çekilmiş videolar da olabilir.

2- Kesinlikle kapora alıyım sonra gelir yaparım diyenlere itibar etmeyin.

3- İnternetten sistre cila ustası bulurken Google Adwors reklamlarından değil. Aradığınız kelime sonucunda arama sonuçlarında üst sıralara gelmiş siteleri seçerek parke cila ustası cağırın. Çünküher sektörde olduğu gibi bu sektörde de rekabet olduğu için siteleri üst noktaya getirmek kolay değildir. Üst sıralara gelen sitenin sahibi müşteriye kolay kolay dolandırmaz. iyi bir site yılda yüzlerce işin kapısını açar.

Parke Cila Ücretleri konusunda az çok fikir edindiniz. Şimdi kafanıza takılan soru neden bazı firmalarda 12 TL iken sizde daha yüksek. Sizlere dürüst olmak gerekirse; çoğu usta ve firma avrupa cila standartlı yerli üretim nova cila'yı kullanmakta. Bunun da google da aramasını yaparsanız fiyatına ulaşabilirsiniz. 185 Lira 5 LT. Ve bu cilanın kendi sitesinde tek kat uygulama için yapılabilecek dediği alan maximum 15 m2. Yani tek kat maliyeti 12,33 TL kaldı ki bu fiyata dolgu verniği, tiner ve zımpara, işçilik giderleri yol masrafları dahil değil. Bu durumda 1 kat dolgu 2 kat cila nasıl 12 TL olabilir ki?

Parke Cila Fiyatlarında dikkat edilmesi gereken husus kaç günde biteceği, sistrenin tozlu mu tozsuz mu olacağı ve ne tür işlemler uygulanacağıdır. HEMEN ARAYIN bizi, detaylı bilgileri verelim. İsterseniz en ucuz sistre cila fiyatlarına yönelebilirsiniz. Amacımız sizleri bilgilendirmek.

0212 909 57 30

0544 840 18 08

댓글


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page