top of page

Parke Ustası Arıyorum

Sistre cila basit bir işlem olmayıp kesinlikle profesyonellik isteyen bir iştir. İstanbul içi tüm semtlere hizmet veren firmamız Parke ustası arıyorum diyen herkes için, büyük yada ufak iş ayrımı yapmaksızın büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Sistre cila işlemi, konusunda deneyimli olan ve çıraklıktan yetişen gerçek masif parke ustaları tarafından yapılmaktadır. Laminat parke ustası olmadıklarını ve kesinlikle ahşap konusunda uzman olduklarını vurgulayalım.

Parke Ustası Arayanlar İçin En Doğru Adres

Firma olarak İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Ayrıca çevre illerden de talepleri değerlendirmekte yoğunluk durumuna göre yine bu illerde de faaliyet göstermekteyiz. Firmamız bünyesinde yer alan parkeci ustası kişiler, en az 10 yıl bu meslekte görev almış ve aktif olarak tüm ekipmanları ile hazır durumda, aynı gün ki aşk ve şevk ile çalışmaktadırlar. Ahşap kokusu, vazgeçilmezdir O’nlar için. Yapılan her işi kendi işimiz gibi görür ve tamamlarız. İşimizi tamamladıktan sonra öncelikle dönüp kendimiz bakar beğenirsek sizlere teslim ederiz.

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN

<<< <<< 0 212 909 57 30 >>> >>>

<<< <<< 0 544 840 18 08 >>> >>>

HEMEN ARAYIN

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız Parke ustası arıyorum diyen müşterilerine %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır. Öncelikle bizden ücretsiz şekilde keşif yapılmasını talep edebilir ve bir randevu oluşturabilirsiniz. Tüm detaylar ve fiyatlandırmalar sizin verdiğiniz adreste, saat ve tarihte bire bir gerçekleştirilir. Yaptığımız işlemler tamamen tozsuz sistre cila işlemine dayalıdır ve kullandığımız ekipmanlar kaliteli Alman malı Löeglar makinelerdir. Kullanılacak cila müşteri isteiğine göre belirlenir ve fiyatlandırılır.

parke döşeme ustası

Parkeci Ustası Burada

Siz de İstanbul içi sistre cila hizmeti almak istir iseniz bize 0 544 840 18 08 veya 0212 909 57 30 numaralarından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, sitemizden online keşif randevusu oluşturabilir ve ekiplerimizin yerinde keşif yapmasını talep edebilirsiniz. Firma olarak önceliğimiz kesinlikle kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin yakın çevresine tavsiyelerini duymak isteriz. Parke ustası arıyorum diyenler için en doğru adres, bize sormadan sistre cila işleriniz için karar vermeyin.

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page