top of page

Parke Yenileme Fiyatları

Hepimizin evinde bulunan masif (ağaç) parke, laminat parke, bambu parke, lamine parke gibi çeşitlere sahip parkelerin yenilenmesi mümkün. Peki parke yenileme fiyatları ne kadar? Bu noktada öncelikle evimizde ki parke çeşidini bilmemiz ve parkede ne gibi bir yenilik istediğimiz önemli. Bu istekler doğrultusunda bir maliyet çıkmaktadır.

Ahşap Parke Yenileme Fiyatları

- Sistre Cila ile yenilik istiyor isek ; öncelikle ahşap parkelerimiz kararmış, deforme olmuş, çizilmiş ise sistre cila yaptırarak ilk gün ki gibi olmasını sağlayabiliriz. Bu sayede büyük maliyetlerden kurtulmuş olur ve cilalanmış, yepyeni parkelere kavuşmuş oluruz. Bunun maliyeti nedir ? Cilasına göre fiyatlar değişmektedir. Dilerseniz teklif formu ile fiyat teklifinizi alabilir ya da 0 212 909 57 30 telefon hattından bize ulaşarak fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm işlemler tozsuz olup orjinal cila malzemeleri kullanılmaktadır.

- Ağaç parke renklendirme yaparak yeni bir hava katmak istiyor isek; yine öncelikle sistre yapılması şarttır. Özellikle uzun boy ağaç parkelere renklendirme düşünülebilir. Eğer balık sırtı yani çapraz döşenmiş bir ağaç parkeye sahipsek ve meşe cinsi ise renklendirme yine düşünülebilir. Bu sayede uzun yıllar kullandığımız parkelere yeni bir hava katmış ve dekorasyon açısından da güzel sonuçlar sağlayabiliriz. Ağaç parke renklendirme fiyatları m2'si 10 TL gibi rakamlara mal olmaktadır. Tabi bunun yanı sıra sistre cila maliyeti de eklenmektedir. Yine firmamızı arayabilir ve uzman kişilerden bilgi alabilirsiniz.

- Ağaç parke sıfırdan döşeme maliyeti ise m2'si 300 Liradan başlamaktadır. Burada fiyatların çok değişken olduğunu vurgulamak isteriz. Zira parkenin cinsi, metrekaresi, sınıfı gibi bir çok etmen parke fiyatlarını aşağı ya da yukarı çekebilir.

Laminat Parke Yenileme Fiyatları

Laminat parkeler ağaç parke gibi sistre cila yapılmadığından dolayı eğer çok eski bir laminat parkeye sahipseniz yani yenilenecek duruma gelmiş ise; elinizde aynı parkeden var ise veya o parkeden piyasada bulma şansınız var ise bir laminat parke ustası parkelerin değişimini yapabilir. Fakat bu tam çözüm olmayabilir. Tamir edilerek yenilenme şansı olmayacak bir parkeye sahipseniz, laminat parkelerinizin komple değişmesi gerekecektir. Piyasada sınıfına göre, markasına ve özelliklerine göre işçilik dahil laminat parke metrekaresi 30 TL'den başlamaktadır.

Comentarios


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page