top of page

Parkelerim Çizildi Çözümü Nedir ?


Bizler sistre cila firmasıyız. Yani bir yazıdan hit almak için yalan yanlış bilgiler vermek yerine sizlere gerçeği yazmak isteriz. Bazı internet sayfalarında parkelerim çizildi diyen ve çözüm arayan insanlara yanlış bilgiler sunulduğunu gördük. Öncelikle ahşap parkeler çizildi ise açıkçası sistre yaptırmaktan başka çözüm aramayın. Çizik giderici kalem, çizikleri yok eden herhangi bir ürün daha henüz keşfedilmedi. Sizlere çizik giderici pasta veya kalem veya herhangi bir ürün önerebilirler, kesinlikle inanmayın, paranızı sokağa atmayın. Tekrar söylemek gerekirse ahşap yani masif parke çiziklerini sadece sistre ve cila işlemi giderir. Son çıkan teknolojik yeniliklerden olan sistre makineleri ile tozsuz şekilde sistre yapılıp kokusuz cila uyguluyoruz, bu parkelerinizi yenileyecek, çizikleri ve eski kararmış görüntüsünü giderecek tek çözümdür.

Laminat parkelerim çizildi sorununa ise maalesef çözüm yoktur. Laminat parkeler sistre ve cilalama işlemine tabi tutulamayacağı için boşuna çözüm arayışına girmeyin ve yine piyasada bulunan çizik giderici diye satılan ürünlere itibar etmeyiniz. Laminat parke çizilmelerine maalesef çözüm yoktur. Parkenin değişmesi gerekmektedir. Özellikle derin çizikler yok edilemez. Kılcak çizikler ise temizlik esnasında gitmiş gibi görünse de tekrar görünecektir.

Parkelerin çizilmemesi için dikkat etmeniz gerekenler ise, mobilyaların ayaklarına keçe yapıştırmak, sivri uçlu nesneleri parkelerin üzerinde gezdirmemek, topuklu ayakkabılar ile parke yüzeyinde yürürken dikkat etmek, herhangi bir oyuncak yada nesneyi parke üzerinde sürtmemek. Bu ve benzeri konulara dikkat ederek parke temizliğine de özen gösterirseniz parkeleriniz uzun yıllar ilk gün ki görüntüsünü koruyacaktır.

Comentarios


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page