Sistre Cila Makinası Fiyatları

Sistre cila makinası fiyatları ebat ve kullanım anacına göre değişkenlik göstermektedir. Profesyonel makinalar biraz daha yüksek meblağlar da olurken daha basit olanlar ekonomiktir. Ne için kullanacaksanız ona göre tercih yapmanızda fayda var.

Sistre ve cila işi yapacak bir Sistre cila ustası iseniz eski tip dediğimiz Sistre cila makinası fiyatları 3500₺ ile 9000₺ arasında değişmektedir. İkinci el Sistre cila Makinesi de bulamanız mümkün. 2.el fiyatları da 1000₺ dan başlamaktadır. Sıfır olanları çeşitli hırdavatçılardan ya da Tahtakale esnafından bulabilirken ikinci el makineleri letgo, sahibinden gibi sitelerden araştırabilirsiniz.

Profesyonel anlamda değil ama yine de işimi görsün diyorsanız; küçük makineler de tercih edebilirsiniz. Bu tip makineler genelde ağaç mobilya içindir fakat küçük alanlarda ki parkeler için de kullanabilirsiniz. Bu tip sistre cila makinelerinin fiyatları ise yine marka ve özelliğine göre 300₺ den başlamaktadır. Bu tip ürünleri koçtaş, tekzen gibi yapı marketlerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Fiyat aralıkları ise 300₺ ile 2000₺ arasında değişmektedir.

Daha profesyonel anlamda olan lögler sistre cila makinası fiyatları ise Alman malı olduğundan Euro kuruna bağlıdır. Güncel fiyatları 4000 Euro olup bu sadece trio özelliği olan makine fiyatıdır. Yine ikinci el piyasasından takip edilebilir ve daha uygun fiyata alınabilir.

#sistrecilamakinasıfiyatları #löglerSistrecilamakinasıfiyatları #ikincielSistrecilamakinesi

Tanıtılan Yazılar