top of page

Sistre Cila Renkleri

Ahşap parke sağlıktır, doğallıktır, zenginliktir. Bu cümle ile yazıya girmemizin sebebi, maalesef ahşap parke üzerine tercih edilen laminat parke seçeneğinin artmasıdır. Bunun nedeni ise, yıllardır aynı görüntüden bıkan insanların farklı renkleri barındırdığı için laminat parkeye yönelmesidir. Oysa, ahşap parke renklendirme ile hem doğallığını kaybetmemiş hem de istediğiniz renge bürünmüş masif parkeye sahip olabilirsiniz. Sistre cila renkleri birkaç renk ile sınırlı değildir. Seçeneğiniz bol ve üstelik uygulandıktan sonra görüntü şahanedir.

Parkeye Renk Verme

Öncelikle belirtelim ki, eski tip balık sırtı döşenmiş yani çapraz döşenmiş parkeye renk maalesef önermemekteyiz. Zira renklendirme sonrası bu tip döşenmiş parke de koyuluklar ve renk farklılıkları oluşmaktadır. Uzun boy masif parke veya lamine parkeniz var ve renk katmak istiyorsanız, biz bu konuda uzmanız. Öncelikle tozsuz sistre cila uygulaması gerçekleştiriyoruz. Bunun için detaylı bilgiye hizmetlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz. Kaliteli bir sistre cila işleminden sonra firma olarak su bazlı parke boyası kullanarak boyama işlemine geçiyoruz.

Sistre cila renkleri katalog halinde aşağıda sizlere sunulmuştur fakat, bu renklerin daha açık veya koyu olması sizin tercihinizdir. Yani istediğiniz renk tonunu yakalayana kadar denemeler farklı bir parke de demo olarak yapılır ve sizin onayınızdan sonra ahşap parke zeminine uygulanır.

Uygulama öncesi zemin tamamen tozlardan arındırılır ve cila bezi ile boya ahşaba eşit miktarda uygulanır. Su bazlı parke boyası sağlıklı olup ahşabın doğal dokusunu kaybettirmez. Bu nedenle tavsiyemiz su bazlı parke boyasıdır.

Firmamız İstanbul geneli tüm ilçelere hizmet vermektedir. İletişim için;

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN

<<< <<< 0 212 909 57 30 >>> >>>

<<< <<< 0 544 840 18 08 >>> >>>

HEMEN ARAYIN

Sistre Cila Renkleri

sistre cila renkleri

Tozsuz Sistre Cila Uygulaması

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page