top of page

Suya Dayanıklı Parke İle Banyo Keyfi

İş ve ev giderek daha fazla iç içe geçerken, hayatın sürekli taleplerinden kaçmak daha zor hale geliyor. Şimdi, evinizde kendinize çok ihtiyaç duyulan bir süre için sığınabileceğiniz bir yer olması her zamankinden daha önemli.


Kişisel bakım için birincil yer olan banyo, genellikle evde stresten uzak durmanın ve rahatlatıcı ritüellere odaklanmanın bir yolunu sağlayarak rahatlatıcı bir vahaya dönüşmek için en iyi yerdir. İşte suya dayanıklı parke ile banyonuzu sığınağınıza dönüştürmenin beş basit yolu.

1 Sakinleştirici İç Mekanlarla Zihni Sakinleştirin . Nötr renkler ve ahşap raflar ve aksanlar gibi rustik ama zarif bir yaklaşımla sakinleştirici bir alan yaratın. Kişisel bakımda bir süre dinlenmek için kaplıcalar ve tatil yerlerinden ilham alın. Odanıza adım attığınız andan itibaren kolayca rahat ve sakinleştirici enerji yaratacak olan suya dayanıklı Laminat parke ile zeminden yukarı doğru başlayın.2 Koku noktalarına Odaklanma, bizi rahatlatmak ve keyif için önemli bir rol oynar. En sevdiğiniz kokuları banyo ritüelinize ekleyin ve bunların etrafında bir hikaye oluşturun - kokulu mumlar ve uçucu yağlardan sabunlara ve vücut losyonlarına.


3 Büyük ve küçük taş gibi doğal malzemeleri alanınıza dahil ederek doğanın rahatlığına getirin . suya dayanıklı parke döşeme gibi vurgulu parçalar ve döşemeler aracılığıyla doğanın güzel kusurlarını kutlamak için fırsatlar arayın . Bu suya dayanıklı zemin idealdir çünkü genellikle banyolarla ilişkili yüksek trafik ve nemi kaldırabilir. Doğanın hayatın stresinden uzaklaşmasına izin vermek için nemi, baskılı aksesuarları ve duvar sanatını geliştiren bitkilerle eşleştirin.


4 Neşe Yaratın . Zengin tonlar ve yoğun desenli yüzeylerle oynayarak alanınıza bir doz mutluluk enjekte edin. Yeni koordine edilmiş banyo havluları ve duş perdesi setleri, parlak, neşeli renkler ve desenler eklemenin harika bir yoludur. Çeşitli renklerde gelen parkeler gibi, bir şeyleri karıştırmanın eğlenceli bir yolu için boya ve geometrik tasarımlarla mutluluğa ilham vermenin diğer yollarını düşünün .
5 Kendinizi bulun, bir rahatlık hissi uyandırmaya ve iletmeye, ruh halini artırmaya ve bir gülümseme çizmeye yardımcı olacak nesneler banyonuzda olsun. Pozitifliği teşvik etmek için bilgelik ve motivasyon sözlerinizi sergilediğinizden emin olun. En sevdiğiniz alıntıya veya hatta sakinleştirici tek bir kelimeye sanatsal bir yorum ekleyin.

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page