top of page

Tozsuz Sistre Cila istanbul

tozsuz sistre cila istanbul

Üstün teknoloji ürünü Lögler marka sistre cihazları ile tozsuz sistre cila uygulaması firmamız Ladiksan Parke tarafından itina ile gerçekleşmektedir. Biz eski tip makineler ile çalışmayı yıllar önceden bıraktık ve Türkiye de tozsuz çalışmada öncü firmalardan olduk. İşimizi severek yapıyor ve en iyi sonuç için çabalıyoruz.

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN

<<< <<< 0 212 909 57 30 >>> >>>

<<< <<< 0 544 840 18 08 >>> >>>

HEMEN ARAYIN

Tozsuz Sistre Cila Nasıl Uygulanır ?

tozsuz sistre ve cila

HUMMEL

Hummel makine ile Trio makinesi öncesi hazırlık olarak parke yüzeyinin kabası sistre yapılır. Bu tozsuz sistre cila için ön hazırlıktır. Unutmayın ki, sistre ve cila işi oldukça uzun süren, kademeli olarak uygulamaları olan bir iştir. Bu nedenle, işinin ehli olmayan amatör kişilere kesinlikle parkelerinizi teslim etmeyiniz. İlk kademe olan zımparalama işlemi Hummel makine ile yapılır ve ikinci kısma geçilir.Bu arada, yapılan bu işlemde de kesinlikle toz çıkmamaktadır.

Kenar Alma

Hummel makinesinin ulaşamadığı kenar ve köşeler kenar alma makinesi ile zımparalanarak hazırlanır. Bu aslında oldukça önemli bir aşamadır, zira iz kalmaması ve parke de kot olmaması için kenar alma dikkatlice yapılmalıdır. Burada önemli olan tozsuz sistre cilanın sorunsuz şekilde bitirilmesi için Trio makinesine uygun zemin hazırlanmasıdır.

Trio

Makine çalışmasında son kademe Trio kullanımıdır. Bu aşama çok önemlidir ve parkenin son görünümü bu makine ile verilir. Kenar alma ve Hummel sonrası parkenin daha pürüzsüz ve ince olması için Trio çalışması şarttır. Yüksek emiş gücü sayesinde zeminden asla toz kalkmaz ve iş temiz şekilde cila öncesi sonlandırılır.

Tozsuz Sistre Cilanın Önemi

Firmamızın ustaları tarafından kullanılan ve sizlere resmi sunula makineler kesinlikle Alman malı olup üstün teknolojiye sahip makinelerdir. Bu ürünlere ülkemizde sayılı ustalar ve firmalar sahiptir. Mekanlarınızda bulunan parke yüzeylerin tozsuz şekilde yeni bir görünüme kavuşması için mutlaka anlaşacağınız firmaya tozsuz istediğinizi özellikle vurgulayınız. Ucuz sistre cila işi yapan yerler eski tip makineler kullanmaktadır. Sorunsuz bir iş istiyor iseniz hem kaliteli ekipmana sahip profesyonel yardım almalı hem de merdiven altı olmayan sağlıklı cila kullanan firmaları seçmenizde fayda vardır.

Profesyonel yardım almak ve kafanızda ki tüm sorulara yanıt bulmak istiyorsanız 0 544 840 18 08 numaraları sistre cila hattınızı arayabilir, sitemizde ki online sohbet kısmına yazabilir veya bize mesaj atabilirsiniz.

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
bottom of page